Facebook

Google Plus

Niedziela, 18 Marca 2018 | 18:21:10

Promocje

Aktualne promocje szkolne w portalu edukuje.pl

Wielu rodziców boryka się z problemem braku miejsc dla dzieci w dobrych przedszkolach, nawet gdy rozpoczynają poszukiwania stosunkowo wcześnie. W Warszawie problemem jest zwłaszcza znalezienie miejsca w przedszkolu dla 6-latka. W Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym „Róża Montessori” na Białołęce są jeszcze ostatnie wolne miejsca także dla tych dzieci objętych obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym.

poniedziałek, 11 marzec 2013 15:14

Nowe promocje w Szkole Tańca FEN

Napisał

Szkoła Tańca Fen wyszła naprzeciw osobom, które mają w planach przed nadchodzącą wiosną „więcej ruchu”, dbając o to by nasz portfel się zbytnio nie uszczuplił.

Mówi się potocznie - „nauka to potęgi klucz”, dlatego rodzice szukają najlepszej placówki dla dziecka będącego jeszcze w wieku przedszkolnym.

środa, 21 listopad 2012 15:08

Zdążyć przed 19 stycznia - promocja w OSK KEN

Napisał

Słyszałeś już o zmianie przepisów w kursach i egzaminach na prawo jazdy? - Zapewne tak!

wtorek, 16 październik 2012 15:05

Promocja w białołęckim żłobku Multi-Kulti

Napisał

Warszawski Tarchomin słynący z dużej ilości dzieci oraz braku miejsc dla nich w żłobkach i przedszkolach publicznych posiada także bogatą ofertę żłobków niepublicznych. Jednym z nich jest żłobek Multi-Kulti, który przygotował specjalną promocję dla osób, które zapiszą swojego malucha do 15 listopada.

Bajkowy Domek to integracyjny żłobek mieszczący się na warszawskiej Pradze Południe. Z jego oferty mogą korzystać rodzice maluchów w wieku od 6 miesięcy do 2,5 lat.